CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Pabianic i okolicy

Mezoterapia igłowa w Rzeszowie OGŁOSZENIE FIRMOWE

September 30, 2018 09:30 - Moda i uroda - Rzeszów

99.00 zł

  • img
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
W zakresie usług naszego salonu kosmetycznego Bio-derma Rzeszów, oferujemy profesjionalne zabiegi na twarz oraz manicure. Naszą specjalnością są zabiegi odmładzające, głównie zabieg firmowy BIO. Wykonywany jest na bazie ekologicznych składników: olejów mineralnych, ziół, które wspólnie z masażami przynoszą zauważalne rezultaty.

Oprócz tego bio-derma zachęca do skorzystania z zabiegów na brwi, czyli m.in farbowanie henną, makijaż permanentny rzęs . Specjalizujemy się w wykonywaniu makijaży: dziennych oraz ślubnych. Zapraszamy także na manicure. Warto przyjść do Nas także na zabieg: mezoterapii bezigłowej

Nasz wykwalifikowany personel chętnie doradzi Państwu, jak pielęgnować swoją skóre na co dzień, by wyglądała zdrowo i odpowiednio odżywiona. W ofercie znajdują się m.in. zabiegi ujędrniające, regenerujące skórę oraz zabiegi odmładzające. W śród wykonywanych zabiegów jest także karboksyterapia – mamy ją w ofercie jako jedyni w Rzeszowie.

Dlaczego my? Najwyższe standardy, duże doświadczenie, czyli wszystko, co powoduje, że klienci po wizycie wychodzą od nas uśmiechnięci. W ofercie salonu kosmetycznego zamieściliśmy bardzo szeroki wybór zabiegów upiększających oraz zabiegów medycyny estetycznej.

Szczególnie polecamy takie usługi jak: pedicure, depilacja estetyczna oraz lipoliza.

Przypominamy nasz adres – Rzeszów, Rynek 4.

Tel 692 569 739
WWW https://bio-derma.pl
84927
Ogłoszeń
102
Miast
3620
Użytkowników
824
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.