Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy

  Odzyskiwanie danych Łódź cała Polska

June 27, 2022 17:46 - Usługi i firmy - Łódź
250.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Odzyskiwanie danych po uszkodzeniach logicznych:
W przypadku uszkodzeń logicznych mamy do czynienia z zupełnie sprawnym technicznie nośnikiem. Utrata danych spowodowana jest działaniem wirusów, skokami napięcia, przerwami w dopływie prądu lub błędami w oprogramowaniu. Często też sam użytkownik przez pomyłkę kasuję dane bądź formatuję cały dysk twardy pomijając przy wykonywaniu kopii zapasowej ważne pliki.

Odzyskiwanie danych po uszkodzeniach fizycznych:
W przypadku uszkodzeń fizycznych mamy do czynienia z uszkodzonym technicznie nośnikiem. Uszkodzeniu ulegają następujące elementy głowice, silniki, układy elektroniki i talerze. Najczęstszą przyczyną tego typu defektów jest zły transport bądź upadek. W przypadku dysków twardych nawet upadek z małej wysokości może powodować uszkodzenie. Często takie nośniki są nie widoczne dla komputera bądź wydają niepokojące dźwięki takie jak świszczenie czy stukanie.

Odzyskujemy dane z następujących nośników:
- Dyski twarde (wszystkie rodzaje i wielkości),
- Karty pamięci,
- Pendrive,
- Płyty CD i DVD,
- Macierze RAID.
-Telefony komórkowe
-Pozostałe nośniki danych
Wykonywanie diagnozy.
W celu określenia uszkodzenia musimy wykonać diagnozę.
Po niej mamy informację z jakim problemem mamy do czynienia, czy jest możliwość odzyskania, jakich danych oraz jaki jest koszt usługi odzyskania plików. Diagnoza jest darmowa w przypadku skorzystania z naszej usługi lub gdy nie ma możliwości odzyskania danych.
W przypadku rezygnacji z procesu odzyskiwania danych koszt diagnozy nośnika uszkodzonego logicznie wynosi 50 zł brutto lub 250 zł brutto uszkodzonego fizycznie.
Sposób dostarczanie.
Nasza oferta skierowana jest do Klientów z terenu całej Polski. Zapraszamy do osobistego dostarczenia nośnika do naszego serwisu bądź wysłanie go do nas. Możemy też zamówić kuriera, który odbierze urządzenie pod wskazanym przez ciebie adresem. Pamiętaj, żeby bardzo staranie zabezpieczyć przesyłkę folią bąbelkową bądź innym wypełniaczem przed dodatkowymi uszkodzeniami.
https://odzyskac-dane.com.pl/
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.