CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Pabianic i okolicy

PRACOWNIK HALI - TOWAROWANIE OGŁOSZENIE FIRMOWE

August 7, 2019 12:45 - Dam pracę - Pabianice

20.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku:

TOWAROWANIE/ Pracownik hali w markecie budowlanym

ZADANIA:

- układanie asortymentu
- prace porządkowe
- przygotowywanie nowych ekspozycji według odgórnych wytycznych
- czynności, związane z przygotowaniem marketu do oficjalnego otwarcia.

WYMAGANIA:

- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
- dyspozycyjność w terminie 26 sierpnia- 4 października (możliwość wybrania poszczególnych dni)

OFERUJEMY:

- współpracę opartą o umowę zlecenie
- pracę od poniedziałku do piątku (weekendy wolne)
- 20 zł brutto/h przelewane tygodniowo na wskazany numer bankowy
- obsługę administracyjną on-line (wszystkie formalności załatwiane bez wychodzenia z domu)
- ciepły oraz smaczny obiad w godzinach pracy.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
12 zł 9 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu