Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Nieruchomości prywatne > Domy

  Dom Łódź, Górna -Kurak- po remoncie Bardzo dobra lokalizacja

August 18, 2022 04:34 - Domy - Łódź
do negocjacji
  • img
  • img
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Dzień dobry,
Przyszedł niestety ten moment, w którym to postanowiłem sprzedać Swój dom. Tak więc mam do zaoferowania dom z lat 30tych ubiegłego wieku.

Podstawowe informacje:
Powierzchnia liczona po podłodze: ~140m2
Powierzchnia użytkowa: ~116m2
Powierzchnia zabudowy: ~115m2
Powierzchnia działki 419m2
Przyłącza: elektryczna, gazowa, wodna, kanalizacja, światłowód.
Jest aktualna Decyzja o warunkach zabudowy na rozbudowę i nadbudowę budynku mieszkalnego oraz budowy garażu i altanki z tyłu działki.

Jestem drugim właścicielem tego domu. Wcześniej był we władaniu jednej rodziny. Ja osobiście przy pomocy rodziny i przyjaciół wyremontowałem ten dom wkładając w to swoje serce. Dopilnowałem by wszystko szło w jednym kierunku jeśli chodzi o wnętrze, zewnętrze oraz ogród. Przyznaję, że jest jeszcze parę rzeczy do skończenia ale są to już kosmetyczne sprawy, które pomyślałem że zostawię przyszłemu właścicielowi, który dokończy wg własnego uznania.
Dom w świetnej lokalizacji. Prawie centrum miasta. Bardzo blisko do komunikacji miejskiej, do „wylotówek” na trasy szybkiego ruchu. W sąsiedztwie dużo parków oraz wszelkiej maści usług, szkół i sklepów. Do „stajni jednorożców” MPK około 15minut, rowerem około 15-20minut, autem około 8-10minut, na pieszo około 40minut (sam sprawdziłem )
Dom jest możliwy do zamieszkania od zaraz chyba, że ktoś będzie mieć parę innych pomysłów do zrealizowania. Dom może również nadać się na mało uciążliwą usługę, np. biura, fryzjer, kosmetyka, dentysta, itp..
W samym domu nowe instalacje: wodna, gaz, piec, elektryka, światłowód. Nowe tynki, malowanie około rok, dwa lata temu, nowe okna PCV dwu komorowe, nowe podłogi (na parterze wykonana posadzka betonowa plus panele), alarm i instalacja przygotowana do monitoringu.
Na parterze kuchnia z salonem, pokój z tarasem, łazienka z pralnią i garderoba. Piętro: sypialnia z dużą garderobą, sypialnia i pomieszczenie pod przyszła łazienkę (obecnie składzik), przestrzeń rekreacji.
W planach było podniesienie dachu oraz nadbudowę nad wjazdem, co małym nakładem prac dało by w sumie 5 może 6 pokoi na piętrze.
Dom szykowałem w stylu industrialnym z naciskiem na naturalne materiały, drewno, cegła, kamień, stal.
Kominek wymurowany z cegły pełnej z wkładem kominkowym co daje super efekt, bo nagrzewa się również cegła i długo pozostaje ciepły cały kominek.
Na działce znajduje się dużo zieleni oraz stary budynek gospodarczy. W planach było wyburzenie jego i postawienie garażu wraz z altanką pod grilla.
Okolica mimo lokalizacji wśród ruchliwych ulic jest wytłumiona przez zabudowania i roślinność. Właściwie nie da się odczuć, że jesteśmy w dużym mieście. W dzień śpiew ptaków a w nocy totalnie cicho. Okolica również jest cicha i spokojna. Trochę żałuje, że go sprzedaje, alei mam nadzieję, że nowy właściciel doceni ten klimat i mój wkład pracy w ten dom.

p.s. przepraszam za kiepskie zdjęcia, postaram się w najbliższym czasie wykonać i zaktualizować je w lepszej jakości.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.